www.cvonline.hu

Irodavezető gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.27.
Hirdetés azonosító: 1177661

Szervezet fejlesztéssel foglalkozó partner cégünkhöz keresünk olyan, diákot aki nyitott az irodavezetéssel kapcsolatos teendőkre.

Részletes információkért görgess lejjebb!

Feladatok:

  • Irodavezető napi munkájának segítése
  • Beszerzések lebonyolítása
  • Közreműködés képzési anyagok előkészítésében
  • Adatkezelés, adatbázis kezelés

Munkaidő: hétfő és péntek között, 8.00 - 17.00 óra között.

Elvárások:

  • Heti minimum 3 nap vállalása 8 órában
  • Irodai programok ismerete
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony

Amit kínálunk

  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Releváns tapasztalat szerzés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338; e-mail  címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!