www.cvonline.hu

Irodavezető felsőfokú angolnyelv-tudással(MB-3989)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 756257
lejárt

a vezérigazgató programjának teljes körű és maximálisan körültekintő szervezése és naprakész nyilvántartása; utazásainak szervezése (szállás, repülőjegy, biztosítás);
rendezvények, értekezletek, tárgyalások szervezése;
partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen, üzleti levelezés;
vendégek fogadása, igény esetén kávé és üdítő felszolgálása;
írásos anyagok összeállítása, prezentációk előkészítése, nyilvántartások kezelése;
szerződések fordítása;
adott esetben részvétel a vezérigazgatóság ügyviteli feladatainak ellátásában.

Elvárás:
több éves irodavezetői tapasztalat;
főiskolai vagy egyetemi végzettség,
kitűnő angolnyelv-tudás szóban és írásban, másik nyelv (pl. német, francia) ismerete előny;
stabil Word, Excel, Power Point, Internet ismeret, kiváló gépelési tudás számítógépen;
kitűnő szervezőkészség, pontosság, előrelátás, jó memória, figyelem, önállóság, empátia, diszkréció;
megbízhatóság, naprakészség, segítőkészség, rugalmasság, konszolidált, ápolt megjelenés.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat, stabil, színvonalas és egyben családias munkakörnyezetet kínál a sikeres pályázónak.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye