www.cvonline.hu

Irodavezető és Tesztanyag raktár kezelő

  • A hirdetés 577 napja lejárt

A Biotek Agriculture Hungary Kft.

kapcsolt munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák: (Irodavezető)

  • Cégvezető munkájának napi szintű támogatása.
  • Irodai adminisztráció teljes körű elvégzése (levelek, számlák, szerződések naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése).
  • Iroda napi szintű működésének biztosítása.
  • Partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban.
  • Dokumentációk kezelése.
  • Gépkocsiállomány kezelése.
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, szabadság, betegállomány nyilvántartása
  • A cafetéria rendszer működtetése (Szép-kártya, Erzsébet utalvány, Patika kártya és az Önkéntes nyugdíjpénztári tagdíjak, megrendelés, nyilvántartás).
  • Jegyzőkönyvek készítése.
  • Irattár és archívum kezelése.

Főbb feladatok, munkák: (Tesztanyag raktár kezelő)

  • Tesztanyagok átvétele, a nyilvántartó kartonok kitöltése és folyamatos vezetése, a kimérésekhez kapcsolódó dokumentációk elvégzése.
  • Tesztanyagok kimérése, a kiméréshez szükséges eszközök műszaki leírása, karbantartási, javítási, kalibrálási és egyéb dokumentációjának naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági felsőfokú végzettség (főiskola, BSc, MSc)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Növényvédelmi ismeretek
  • Laboratóriumi/vegyipari ismeretek
  • Minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Stabil, bejelentett munkahely, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Versenyképes fizetés, az alapbéren túl cafeteria keret és célprémium
  • Fiatalos, barátságos, lendületes csapat

Munkavégzés helye és kezdete:

  • 2141 Csömör, Széchenyi u.132/A
  • 2016 január eleje
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol