Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Irodavezető és pénzügyi asszisztens

(HF 11-7404)

pozícióba.

 Feladatok:

  • A gyártási terv-tény számok összehasonlítása, önköltségek számítása, a termelési folyamatok költségoldalának vizsgálata,
  • Az ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása, munkafolyamatok kialakítása,
  • Szerződések előkészítése, áttekintése, értelmezése, egyeztetés az ügyvezető igazgatóval,
  • Pénzügyi prezentációk készítése,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • Havi záráshoz szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági végzettség előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Budapest XXIII. kerületéhez közeli tartózkodási hely, vagy költözési hajlandóság a kerület közelébe (esetleg saját autó, amellyel be tud járni),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület,
Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7404” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése