Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Irodavezető és pénzügyi asszisztens

(HF 10- 7313)

pozícióba.

 Feladatok

  • A gyártási terv-tény számok összehasonlítása, önköltségek számítása, a termelési folyamatok költségoldalának vizsgálata,
  • Az ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása, munkafolyamatok kialakítása,
  • Szerződések előkészítése, áttekintése, értelmezése, egyeztetés az ügyvezető igazgatóval,
  • Pénzügyi prezentációk készítése,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • Havi záráshoz szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági végzettség előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Költözési hajlandóság a kerület közelébe (esetleg saját autó, amellyel be tud járni).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7313” referenciaszám

feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése