www.cvonline.hu

Irodavezető értékesítő

  • A hirdetés 695 napja lejárt

A GDN Ingatlanhálózata, Bp. III. kerületében újonnan megnyílt

óbudai irodájába keres

Irodavezető értékesítőt.

Feladatai közé tartozik többek közt az új értékesítő munkatársak toborzása, meglévő munkatársak motiválása, képzése, az iroda üzemeltetése, kapcsolattartás a tulajdonosokkal és a franchise partnerekkel.

Azok jelentkezését várjuk, akik hozzánk hasonlóan fontosnak tartják a magas szintű szolgáltatást, az emberi értékeket és a siker eléréséhez elengedhetetlen tudást.

Amit ajánlunk:

  • kiemelkedő jövedelem (fix és forgalom arányos)
  • korszerű munkakörülmények, otthonos környezet
  • telekommunikációs hozzájárulás
  • személyre szabott marketingtámogatás (névjegykártya, szórólapok, stb.)
  • gyakorlati alapokra helyezett képzési rendszer

Elvárások:

  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • magas munkabírás, pozitív beállítottság, kreativitás, következetesség.
  • alapszintű számítógépes ismeretek

Link megjelenítése

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Legyél Te is a legjobbak között!