www.cvonline.hu

Irodavezető / Büroleiterin / Office Manager

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat 3-5 év
  • erős számviteli ismeretek, munkajogi alapismeretek
  • angol és német aktív nyelvtudás
  • nagyon jó számítógép-kezelői ismeretek (MS Office)

Megkívánt képességek:

  • jó szervezőképesség és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
  • rugalmasság, őszinteség, precizitás
  • rendszerszintű gondolkodásmód, a részletekre való odafigyelés
  • határidők betartása és több feladat párhuzamos végzése

Feladatok:

  • teljes körű pénzügyi feladatok ellátása
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel pénzügyi és könyvelési területen
  • könyvelő céggel és bankkal kapcsolatos ügyintézés
  • számlázás (külföld, belföld)
  • bejövő számlák ellenőrzésem, iktatása vállalatirányítási rendszerben
  • irodai tevékenységek szervezési ellátása, dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése
  • levelezés átvétele, levelek szerkesztése és kiküldése
  • felettestől igényelt havi beszámolók és nyilvántartások készítése

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Jelentkezés önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő