www.cvonline.hu

Irodavezető - BUDAPEST

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Szeretnél izgalmas, jelentős fejlesztéseket előkészítő, támogató csapat tagja lenni? Budapesti irodánkba keresünk irodavezetőt.

A 4Sales 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, IT tanácsadással, Vezetési tanácsadással, Projektmenedzsmenttel és Minőségbiztosítással foglalkozunk.

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Budapesti munkavégzés
  • Gyors felfogás, lényeglátás
  • Precizitás és munkafegyelem
  • Pozitív, gondoskodó személyiség

Előnyt jelent:

  • 1+ év szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Feladataid:

  • A budapesti iroda adminisztratív feladatainak ellátása
  • Gondoskodás az iroda zökkenőmentes működéséről
  • Munkatársak adminisztratív ügyeinek szervezése
  • Postázás
  • Kommunikáció ügyfelekkel
  • Házipénztár kezelése

Amit adni tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Értelmes, partneri környezet, humánum

Ha érdekel az állás, küldd meg önéletrajzod az alábbi e-mail címre, fizetési igény és pozíció megjelölésével.