www.cvonline.hu

Irodavezető-Budapest (Ref.szám: KJ-1285)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.24.
Hirdetés azonosító: 958852

Feladatok:

  • Piackutatás és a hr szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel
  • A hr csapat irányítása
  • Hivatalos dokumentációk kezelése
  • Az iroda napi működésének és a hr feladatoknak a koordinálása
  • Riportok, jelentések készítése az ügyvezetés számára

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépjármű és gépjármű vezetési gyakorlat
  • Munkajogi ismeretek
  • Magas szintű Word és Excel ismeret
  • Vezetői képesség
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés, aktivitás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó KJ-1285-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-6848-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő