www.cvonline.hu

Irodavezető - Budapest (Referenciaszám: LK-1558)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1062190

Feladatok:

  • Ügyviteli és standardizációs folyamatok koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (adatrögzítés, dokumentumkészítés, szerkesztés)
  • Hivatalos dokumentációk kezelése, ellenőrzése
  • Az iroda napi működésének zavartalan biztosítása
  • Riportok, jelentések készítése az ügyvezetés számára

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi és üzleti ismeretek
  • Magas szintű Word és Excel ismeret
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Határozott és magabiztos fellépés

Előny:

  • Középvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes, inspiráló szakmai légkör
  • Nyitott vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű Partnercége részére toboroz és közvetít munkatársat.

A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Irodavezető) és a hozzá tartozó referenciaszámot (LK-1558).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -