www.cvonline.hu
Irodavezető (Budaörs)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.09.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1020280
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízó Partnerünk egy nemzetközi, műszaki termékek és megoldások gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat. A közelmúltban nyílt magyarországi irodájuk támogatására keresnek jelenleg

Irodai Asszisztens munkatársat, akinek feladatai a következők lesznek:

- Az iroda működésének általános koordinációja
- Kisebb beszerzésekhez a megfelelő cégek felkutatása, árajánlatok bekérése, megrendelés végrehajtása
- Kimenő számlák rögzítése belső adatbázisba
- Ki és bejövő szállítmányok nyomkövetése, kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel (magyar és angol nyelven egyaránt)
- Riportok és egyéb dokumentumok bekérése a mérnököktől
- Határidők nyomon követése, posta kezelése
- Raktár és saját eszköz nyilvántartás vezetése

Követelmények
Az új kolléga a következő háttérrel rendelkezik:
- Legalább 2-3 év tapasztalat komplex irodai támogató munkakörben
- Pénzügyi affinitás
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
- Nyitott, önálló, megbízható és precíz

- Nemzetközi, modern munkakörnyezet
- Családias, kis létszámú, jó hangulatú csapat
- Hosszú távú, stabil lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

A munkavégzés helye: BUDAÖRS (BKV és céges busszal Bp-ről is könnyen megközelíthető helyszínen)