www.cvonline.hu

Irodavezető-asszisztens

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Feladatok:

  • Ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése
  • Irodavezetés (iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok előkészítése)
  • Iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (levelek, számlák, szerződések szkennelése és visszakereshetővé tétele), naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése
  • Adminisztratív közreműködés ajánlatok, szerződések előkészítésénél illetve azok utólagos elemzésénél
  • Pénzügyek támogatása, bank, számlázás
  • Könyvelői anyag ellenőrzése, előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk, nyilvántartások készítése
  • Telefonhívások kezelése, vállalati kommunikáció támogatása illetve fejlesztése
  • Folyamatszabályozások kidolgozása
  • Jogszabályértelmezés, kapcsolattartás az ügyvédekkel
  • HR feladatok ellátása
  • Ingatlanok teljes körű kezelése

Az ideális jelölt jellemzői:

  • 1-5 éves releváns munkatapasztalat,
  • erős számítógépes ismeretek, (kifejezetten erős az Excel)
  • képes önálló döntéseket hozni,
  • precíz a munkavégzésben, odafigyel a részletekre,
  • multikulturális különbségeket jól kezeli,
  • cégjogban vagy könyvelésben való jártasság.

Előny

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, illetve egyéb nyelvek ismerete
  • Kis- és középvállalkozások működését érintő tanulmányok

Amit kínálunk

  • Fix, versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Fejlödési Lehetöség
  • Barátságos légkör

Munkavégzés helye:

Budapest, 1107 Szállás utca

Cég leírás:

Cégünk, a ZI LI Nemzetközi Kereskedelmi Kft 1990-ben alakult, női alsó-és felsőruházati termékek gyártására és nagykereskedelmi forgalmazásra. Gondosan felépített koncepciónknak és szervezett, céltudatosan működő vállalati apparátusunknak köszönhetően a Dromedar és Yes!Pink márkáink hazánkban és külföldön egyaránt széles vevőkörre tettek szert. Irodavezető-asszisztens pozíció betöltésére keresünk dinamikus, egyedi gondolkodású munkaerőt.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő