www.cvonline.hu

Irodavezető / Asszisztens

  • A hirdetés 760 napja lejárt

 DR. KRAJNYÁK & TÁRSA ÜGYVÉDI IRODA elsősorban az iparjogvédelem (védjegy, szabadalom) szerzői jog, cégügyek, ingatlan és peres képviselet szakterületeken nyújt jogi szolgáltatást magyar és nemzetközi ügyfelei számára.

Bel-budai irodánkba keresünk irodavezető asszisztenst, azonnali beállással

Feladatok:

  • Ügyvédek munkájának adminisztratív támogatása
  • Iparjogvédelmi nyilvántartások kezelése,
  • Folyamatban lévő ügyek dokumentálása,
  • Határidők nyilvántartása, figyelése, emlékeztetése
  • Ügyfelek fogadása
  • Telefonok kezelése
  • Levelek, faxok, e-mailek kezelése, posta nyilvántartása
  • Házi pénztár, illetékek kezelése
  • Számlázás, számlanyilvántartás előkészítése a könyvelés részére
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (informatika, könyvelés, futár, stb.)
  • Irodaszer készletfigyelés, rendelés
  • Kávé, tea, üdítő, aprósütemény készletfigyelés, rendelés
  • Ebédrendelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • irodavezető / asszisztens / titkárnői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (külföldi ügyfelek)
  • Összeszedett, strukturált gondolkodásmód
  • Gyakorlatias, hatékony ügyintézés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határidők pontos betartása
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Megbízható, lojális magatartás
  • Jogi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahely egy megbízható cégnél
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások a próbaidő letelte után
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát és rövid motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol