www.cvonline.hu

Irodavezető asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.25.
Hirdetés azonosító: 976619

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó iroda keres irodavezető\asszisztens munkakörbe talpraesett, dinamikus új kollégákat.

Feladatok:

-Beérkező hívások fogadása/érkező vendégek fogadása
-Beérkező/kimenő küldemények iktatása és kezelése
-Megrendelések lebonyolítása
-Tárgyalások leszervezése
-Utazások szervezése
-Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

-Min. 1 év releváns asszisztens tapasztalat, ügyvédi irodában szerzett előnyt jelent
-Minimum középfokú végzettség
-Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
-MS Office felhasználói szintű ismerete
-Proaktív, dinamikus hozzáállás
-Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

-Elegáns, modern irodai környezet
-Központi elhelyezkedés-könnyű megközelítés
-Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a