www.cvonline.hu

Irodavezető asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 941588

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, első sorban gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda keresi megbízható, talpraesett új asszisztens kollégáját.

Feladatok:

-Beérkező hívások fogadása/érkező vendégek fogadása
-Beérkező/kimenő küldemények iktatása és kezelése
-Megrendelések lebonyolítása
-Tárgyalások leszervezése
-Utazások szervezése
-Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

-Min. 1 év releváns asszisztens tapasztalat, ügyvédi irodában szerzett előnyt jelent
-Minimum középfokú végzettség
-Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
-MS Office felhasználói szintű ismerete
-Proaktív, dinamikus hozzáállás
-Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

-Elegáns, modern irodai környezet
-Központi elhelyezkedés-könnyű megközelítés
-Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján