www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ / ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 775109
Link megjelenítéseimages/editor/1371546957.jpg" border="0" width="200" />

Megbízónk – ismert fejér megyei vállalat – számára az Igazgató napi munkájának támogatására valamint az irodai feladatok koordinálására keresünk talpraesett, megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az Igazgató napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Megbeszélések szervezése
  • Jegyzőkönyvek, riportok készítése
  • A bejövő telefonok, posta kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Releváns pozícióban eltöltött 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Agilis, jó szervező, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható személyiség

ELŐNYT JELENT

  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil munkahely

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IRODAVEZETŐ / ASSZISZTENS, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése