www.cvonline.hu

Irodavezető angol és francia nyelvtudással [HN-BOM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.01.
Hirdetés azonosító: 950228

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat budapesti kereskedelmi irodájába keresünk új munkatársat Irodavezető pozícióba.

Feladatok

- Az igazgatóság munkájának támogatása
- Key account managerekkel, területi képviselőkkel, társosztályokkal való kapcsolattartás
- A számlák kezelése az adatkezelő Software-ben
- Az iroda működéséhez tartozó napi feladatok elvégzése (irodaszer rendelés, pénztár kezelés, jelenléti ív vezetés, vendégek fogadása, projektek menedzselése)
- Kereskedelmi aktivitások eredményének nyomon követése táblázatokban
- Prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma
- Min fél éves irodai környezetben megszerzett tapasztalat
- Angol tárgyalási, francia társalgási szintű nyelvtudás
- Kiváló szervező készség
- Jó kommunikáció készség, rátermettség
- Jó problémamegoldó képesség
- Pozitív személyiség, lelkesedés, motiváció
- Alkalmazkodó képesség, rugalmasság
- Érdeklődés a belső kommunikáció illetve HR iránt
- Excel, számítógépes és vállalati információs rendszerek ismerete

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
- modern irodai környezet
- szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió