www.cvonline.hu

Irodavezető AK01

  • A hirdetés 334 napja lejárt

Budapesti partnercég megbízásából keresünk

Irodavezető

munkatársat.

Pozíció azonosító: iov
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Erőforrások (projekt erőforrások is) kezelése, keresés, kiválasztás, munkaügyi feladatok;
  • Szerződéskötés felügyelete, szerződések átvizsgálása;
  • Pénzügyi terület vezetése, számlázás felügyelete;
  • Vevőkapcsolatok kezelése, koordináció, cég arculat kialakítása és kezelése;
  • Futó projektek adminisztrációjának követése;
  • Irodai csapat vezetése;
  • Feladatok priorizálása, erőforrások kezelése elosztása;
  • Jelentések, beszámolók készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • HR területén szerzett tapasztalat (kiválasztás, munkaügy);
  • Jogi ismeretek, szerződéskötésben, szerződések kezelésében szerzett tapasztalat;
  • Rálátás a pénzügyi szabályozásra, számlázási szabályokra;
  • Jó kommunikáció, vevőorientáltság;
  • Agilis, projekt szemlélettel rendelkező személyiség, aki nem csak részfeladatokban tud gondolkozni, hanem azok kapcsolódását is kezelni tudja.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő