www.cvonline.hu

Irodavezető adózási ismeretekkel

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.04.29.
Hirdetés azonosító: 778648

Megbízónk egy nemzetközi vállalat akik magyarországi leányvállalatuk számára keresnek új kollégát Irodavezető pozícióba.

Feladatok:

- Kollégák feladatainak meghatározása és beosztása
- A teljesítményük, munkavégzésük felügyelete, ellenőrzése, szakmai kérdésekben iránymutatás
- Folyamatos együttműködés, tanácsadás az ügyviteli vezető részére
- Kapcsolattartás a hatóságokkal
- Jelentések és statisztikák, ellenőrzése összeállítása, azok esedékes határidejének betartásának biztosítása
- Felel a számviteli és adótörvények előírásainak megfeleltetéséért
- Afa-visszatéríttetési kérelmek benyújtása, jövedéki adó visszaigénylések benyújtása meghatalmazottként,
- A kérelmek, bevallások kitöltésének és elkészítésének felügyelete
- Az iroda belső könyvelésének koordinációja, felügyelete,
- Kapcsolattartás a külföldi anyairodával

Elvárások:

- főiskolai vagy egyetemi diploma közgazdasági vagy pénzügyi területen
- regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
- stabil adózási ismeretek (főként áfa-visszatéríttetési és jövedéki adó visszaigénylési eljárások területén)
- megbízhatóság, rugalmasság
- elkötelezettség, terhelhetőség, csapatjátékos hozzáállás
- vezetői tapasztalat vagy ambíció

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Vezetői lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján