www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1024607
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

IRODAVEZETŐ

Feladatok:
Az irodában az adminisztráció úgy működjön mint egy svájci óra.

Kit keresünk?
Egyetértesz azzal, hogy az adminisztráció nem nyűg, hanem a hatékony működés alapja?
Addig nem nyugszol amíg nem jó egy adminisztrációs folyamat és nem minden aszerint halad?
Nagyszerűen használod az excelt és könnyen tanulod az új programokat?
Szereted a csapatmunkát, de önállóan is megállod a helyed a feladatmegoldásban?
Jobban szereted a kis és dinamikus céget mint a nagy és bürokratikus multit?

Elvárások:
Alapos Excel ismeret, átlagon felüli hatékonyság a számítógéppel
Zavarbaejtő precizitás és megbízhatóság
Társalgási szintű angol tudás
Pénzügyi alapismeretek
Irodavezetői gyakorlat

Amit a cég nyújt:
Egy vidám és lendületes munkahely.
Lenyűgözően fejlődő, innovatív szolgáltatás.
Elégedett ügyfelek.
Motivált kollégák.
Céges rendezvények.
Jól érezzük magunkat együtt a munkahelyen érzés.
Jövőre 2x akkorák leszünk mint idén.

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió