www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ (6718)

  • A hirdetés 964 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Irodavezető

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Kiváló kommunikációs készség
•Önálló, proaktív munkavégzés
•Ms Office felhasználói szintű ismerete
•5-10 év szakirányú tapasztalat

Előny:
•Idegen nyelvtudás
•Könyvelési gyakorlat
•AutoCAD ismeret
•Munkába lépés rövid időn belül

Megbízónk profilja:
•A magyar piacon hosszú évek óta sikeresen működő, stabil háttérrel bíró, hazai villamos ipari cég

Amit kínálunk:
•Stabil, hazai vállalati háttér
•Hosszú távú munkalehetőség
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Kellemes munkahelyi környezet
•Sokoldalú, összetett munkavégzés

Feladatok:
•Titkársági feladatok elvégzése, telefonhívások fogadása, vendégek fogadása
•Napi adminisztratív feladatok ellátása, levelezés, szerződések nyilvántartása
•Pénzügyi nyilvántartások vezetése, számlázás
•Banki ügyletek bonyolítása
•önyvelés előkészítése
•Műszaki adminisztráció vezetése, munkalapok nyomtatása, nyomon követése

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "Irodavezető"

Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő