www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ (6495)

  • A hirdetés 875 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. nagytarcsai megbízópartnere részére munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Irodavezető

Feladatok:
•Az iroda működésének biztosítása
•Számlázás Kulcs-soft programban
•Pénzügyek kezelése (házipénztár kezelése, számlák feldolgozása)
•Munkaügyi feladatok ellátása (beléptetés, szabadságolások nyilvántartása, jelenléti ívek kezelése)
•Kapcsolattartás az ügyfelekkel, könyvelőirodával
•A cégvezető munkájának a támogatása

Elvárások:
•Legalább középfokú közgazdasági végzettség
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•MS Office ismerete
•Kiváló kommunikációs készség

Előny:
•Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Irodavezető, Nagytarcsa”
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-1048.