www.cvonline.hu

Irodavezető – pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Kizárólag külföldi ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi és management szolgáltatást nyújtó cég keres Budapesti irodájába talpraesett angolul beszélő

Irodavezető – pénzügyi munkatársat

Feladatok:

  • A budapesti iroda teljes körű működésének biztosítása
  • Szerződések nyilvántartása és nyomonkövetése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Mobiltelefonokkal és internettel kapcsolatos ügyintézés
  • Gazdasági adminisztrációs ügyintézés (új bankszámlák nyitása, cégek jogi anyagainak koordinációja)
  • Személyügyi és jogi ügyintézés külföldi partnerirodák részére (relokációs ügyintézés, Vízum ügyintézés)
  • Elszámolások, pénzügyi kimutatások készítése
  • Iratok archiválása
  • Pénzügyi feladatok ellátása: könyvelés előkészítés, számlázás, szállítói iktatás, pénztárkezelés, kapcsolattartás a könyvelőkkel stb.
  • Költségelszámolások kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Beszerzések versenyezetése és döntéselőkészítő anyagok előkészítése
  • Banki átutalások, és pénzmozgással kapcsolatos kimutatások készítése
  • Vevői követelés nyilvántartása és kezelése
  • Adatok beszerzése és kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Követelmények:

  • Gazdasági vagy üzleti végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (a kommunikációs nyelv angol)
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban is
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Feladatorientált, pozitiv, nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • A következő nyelvek egyike előny: spanyol, francia, német

Ajánlatunk:

  • Fiatalos, dinamikus nemzetközi környezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület, tömegközlekedéssel jól megközelíthető

Angol nyelvű életrajzát és motivációs levelét kérem küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol