www.cvonline.hu

Irodavezető – Pécs

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.
A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.
Pécsi nyitó áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Az Ön feladata:
Az áruházi adminisztráció vezetése:

  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • Áruházi és raktári listák feldolgozása
  • Hitelügyintézés
  • Leltár megszervezése
  • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Több éves áruházi ill. hasonló területen gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („Irodavezető-PÉCS”), e-mailen az alábbi címre.

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő