www.cvonline.hu

Irodatechnikai szerviztechnikus

  • Company_icon Copy and More Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Copy and More Kft.
A Copy and More Kft. egy dinamikusan fejlődő cég, mely irodatechnikai berendezések üzemeltetésével és bérbeadásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő, egész ország területét lefedő hálózattal rendelkezik, és meghatározott szereplője a magyar piacnak.

Feladatok

  • Ügyfeleknél üzemeltetett Irodatechnikai berendezések karbantartása, javítása, telepítése, üzembe helyezése
  • Szervizelési munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Elvárásaink

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki érdeklődés (szerelési képesség)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság
  • Strapabírás
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszerész tapasztalat vagy végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, biztos háttér
  • Kellemes, jó hangulatú munkahelyi légkör, családias környezet
  • Céges telefon
  • Céges autó használata

Munkavégzés helye: Pest Megye, Kerepes (kijáró szerviztechnikus)

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű