www.cvonline.hu

Irodatechnikai szerviztechnikus

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (Link megjelenítése), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoport fejlődésének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe, most további Kollégát keresünk a debreceni kirendeltségünkre az alábbi pozícióba:

Feladatkörök, felelősségek:

  • Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása, tisztítása
  • Heti egy megbeszélésen való részvétel a közvetlen felettessel
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Kiemelkedő műszaki érzék (szerelési képesség)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság

Előny:

  • IT eszközök javításában szerzett tapasztalat
  • IT érdeklődési kör

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: lakóhelytől függően: Budapest, vagy Debrecen, vagy Veszprém
Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...