www.cvonline.hu

Irodatechnikai szerviztechnikus

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Copy and More Kft.

A Copy and More Kft. egy dinamikusan fejlődő cég, mely irodatechnikai berendezések üzemeltetésével és bérbeadásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő, egész ország területét lefedő hálózattal rendelkezik és meghatározott szereplője a magyar piacnak.
KISTARCSAI kirendeltségünkre keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Irodatechnikai eszközök karbantartása, javítása, telepítése, üzembe helyezése
  • Szervizelési munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Műszaki érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság
  • Strapabírás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszerész tapasztalat vagy végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, biztos háttér
  • Kellemes, jó hangulatú munkahelyi légkör, családias környezet

Munkavégzés helye: Kistarcsa (és az egész ország területe)

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges