www.cvonline.hu

Irodatechnikai Értékesítő

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Irodatechnikai disztribútor budapesti központjába keres

Értékesítő

munkatársat.

Cégünk magyar tulajdonú irodatechnikai vállalat, mely egy neves nemzetközi gyártó teljes körű megoldásait forgalmazza a hazai piacon.

Feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Konkurenciafigyelés
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú gazdasági, műszaki végzettség előny
  • Műszaki affinitás
  • Sales attitűd
  • Irodatechnikai termékek, szolgáltatások értékesítése területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Multifunkcionális nyomtatás, irodatechnika, digitalizálás, dokumentumkezelés területén szerzett tapasztalat előny
  • Minimum alap szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikáció készség
  • Mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: gépkocsi, mobiltelefon
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Új kihívások, hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos szakmai képzések
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol