www.cvonline.hu

Irodaköltöztetés - Alkalmi munkalehetőség!

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 972076
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal irodaköltöztetéshez keresünk diákokat.

Feladatok:

  • pakolás, rakodás
  • csomagolás, dobozolás
  • raklapok feltöltése irodaszerekkel, iratokkal
  • iratrendezés

Munkaidő: 2016.01.-től, napi 8 órában

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • segítőkészség
  • a munka megkezdése előtt részvétel munkavédelmi tájékoztatón

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • Bruttó 850 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.