www.cvonline.hu

Irodai/laboratóriumi adminisztrációs munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1031452

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát irodai adminisztrációs munkakörbe azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- fizikai és kémiai mérések elvégzése hagyományos mérőeszközök és modern automata műszerek segítségével,
- minőség ellenőrzés a megadott utasítások szerint a gyártási folyamat teljes ideje alatt,
- termékösszetételek és alapanyagok vizsgálata,
- a gyártási folyamatok követése és támogatása
- kimutatások, riportok

Elvárások:

- érettségi vagy főiskola
- vegyésztechnikusi végzettség előny
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
- pontos, precíz munkavégzés,
- 2 műszakos munkarend vállalása,

Amit kínálunk:

- versenyképes havi alapbér,
- bejárási támogatás,
- 3 hónap után béren kívüli juttatások,
- modern és fiatalos munkakörnyezet,
- dinamikusan fejlődő vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján