www.cvonline.hu

Irodai/korrektúrázási asszisztens

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét már több mint 10 éve.

Csapatunk bővítésére

Irodai/korrektúrázási asszisztenst

keresünk az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha szeretnél fejlődni, tanulni;
  • Csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz gondot;
  • Munkádban a precizitásra törekszel;
  • Munkádat képes vagy felelősségteljesen végezni;
  • Nagy a munkabírásod;
  • Ha szeretsz olyan családias csapatban dolgozni, ahol valóban segítenek a kollégáid;
  • Ha mindezek eléréséhez szeretnél támogatást kapni

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Proaktív személyiség;
  • Gyors tanulás;
  • Precíz munkavégzés;
  • Internet felhasználói ismeretek;
  • Felhasználói szintű Microsoft Office, különösen Excel ismeret, Total Commander használat;
  • A céges oktatáson tanultak megfelelő elsajátítása;

Előny:

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat;
  • Bármilyen számlázó program ismerete;
  • Pénzügyi tanulmányok és/vagy ezen a területen végzett minimum 1 éves munkatapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Havi kiadványaink korrektúrázásában (tartalmi ellenőrzésében) való részvétel megadott forgatókönyv (excel tábla) alapján
  • Az irodavezető munkájának adminisztratív segítése;
  • Számlák, kivonatok érkeztetése, programba történő rögzítése;
  • Postázás;
  • Telefonkezelés;
  • Egyéb feladatok

Amit kínálunk:

  • Oktatás, betanítás;
  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Főállású (8 órás) munkavégzés hétköznap 9-17 óráig;
  • Fiatal, dinamikus munkatársak

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nettó fizetési igényedet tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

A további részletekkel kapcsolatban az önéletrajzok elbírálása után adunk tájékoztatást.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő