www.cvonline.hu

Irodai Web Adminisztrátor

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Cégünk a papír-írószer kiskereskedelem vezető vállalata.

Törökbálinti irodánkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatai:

  • szlovák cikktörzs kezelése
  • webáruház üzemeltetése, napi szintű karbantartása, tartalmi fejlesztése (termékek, cikkek feltöltése)
  • számítógépes adatfeldolgozás, adatbázis kezelése, frissítése
  • kapcsolattartás az oldal tartalmi szerkesztőivel
  • online marketing (AdWords kampányok kezelése, nyereményjátékok, akciók szervezése)

Elvárásaink:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • felsőfokú szlovák nyelvtudás
  • a webáruház üzemeltetésben, adatbázis-kezelésben való jártasság
  • e-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • precizitás, pontosság
  • számítógép, internet magas szintű felhasználói ismerete
  • önálló munkavégzési és problémamegoldási képesség

Előnyt jelent:

  • papír-írószer, irodaszer áruismeret
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • európai cégkultúra
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát „WEB ADMINISZTRÁTOR” jelige feltüntetésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Törökbálint
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő