www.cvonline.hu

Irodai ügyintéző

  • A hirdetés 187 napja lejárt

FLAGA GÁZ Kft. keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat budaörsi irodájának titkársági, adminisztratív feladatainak ellátása, bejövő telefonhívások és vendégek fogadása, postázás.
  • Beérkező dokumentumok, levelek iktatása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • A Microsoft Word, Excel és PowerPoint kiemelkedő szintű ismerete/használata
  • Önállóság, megbízhatóság, nagy teherbírás
  • Nagyfokú precizitás
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Irodavezetésben, titkársági feladatokban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria, bejárás támogatása)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát .docx vagy pdf formátumban a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő