www.cvonline.hu
Irodai ügyintéző - kártalanítási területen (PJ3531)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 925439
lejárt

Budapest IX. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
A kártalanítási-ügyviteli rendszer fejlesztéséért, üzemletetéséért felelős munkatárs munkájának operatív támogatása
- beérkező adatlapok és szerződések ellenőrzése
- adatok szűrése és táblázatba rendezése
- dokumentumok iktatása és lefűzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Büntetlen előélet
- Monotonitástűrés
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Önálló gondolkodás, precíz munkavégzés
- Ms Office programok magabiztos felhasználója (Word, Excel)
- Terhelhetőség, jó stressz tűrés, megbízhatóság
- Túlóra vállalása (kifizetés törvény szerint)

Munkavégzés helye:
- Budapest IX., tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen

Előny:
- Ügyviteli szoftver kezelésében szerzett tapasztalat
- Vakon gépelés

Amit megbízónk kínál:
- Első körben 6 hónapra szóló szerződés, majd kölcsönös megfelelés esetén határozatlan idejű
- Korrekt feltételek
- Családias, igényes munkakörülmények
- Versenyképes fizetés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát bérigénnyel együtt, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palik Veronika kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése