www.cvonline.hu

IRODAI TITKÁR

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Termelő vállalat folyamatosan bővülő csapatába az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Munkavégzés helye: Szolnok

Feladatok:

  • Irodai dokumentáció kezelése, iktatása
  • Fordítás-tolmácsolás (orosz-magyar-német) vagy (orosz-magyar-angol)
  • E-mail, posta fogadása, válaszlevelek megfogalmazása
  • Az igazgatóság munkarendjének megszervezése
  • Tárgyalási asztal előkészítése
  • Telefonhívások fogadása

Elvárások:

  • 2-3 év tapasztalat
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és orosz vagy német és orosz vagy angol-német-orosz és egyéb nyelv felsőfokú ismerete

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar és angol vagy orosz nyelvű önéletrajzzal a megpályázott munkakör pontos megnevezésével lehet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő