Irodai telefonos értékesítői munkát kínálunk Kazincbarcikán!

  • Frissítve 51 napja

Újonnan nyíló mátészalkai irodánkba keresünk munkatársakat,

telefonos értékesítői

munkakörbe!

Rugalmas munkahely vagyunk: 4, 6, vagy 8 órás munkaidőben is tudsz nálunk dolgozni, az Irodavezetővel való megegyezés szerint.

Amit  tőled várunk:

  • Empatikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szorgalom
  • Tanulásra való hajlandóság

Ami mi nyújtunk:

  • Motivációk, közös rendezvények, jutalmak
  • Vidékieknek utazási támogatás
  • Rugalmas munkaidő, segítőkész vezetők
  • Előrelépési lehetőségek

Ha nagyon kitartónak és ambiciózusnak érzed magad, nálunk előre léphetsz. Adminisztrátori, később pedig esetlegesen értékesítési csoportvezetői (Irodavezető) állásra is pályázhatsz!

Ha kedvet kaptál, és úgy érzed, hogy ez a hirdetés neked szól, akkor küldd el az Önéletrajzod, az alábbi e-mail címen, vagy jelentkezz telefonon!

Tel: 20/2681683

Munkavégzés helye Mátészalka
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Mátészalka