www.cvonline.hu

Irodai postázó munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1191988

Nemzetközi pénzintézeti partnercégünk számára keresünk új munkatársakat határozott időre, az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Bejövő és kimenő postai küldemények feladása, iktatása, szortírozása
  • Dokumentumok szkennelésre előkészítése, szkennelése
  • Küldemények feldolgozása, napi postázói feladatok ellátása (borítékolás, összekészítés)
  • Napi számítógépes statisztika vezetése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Juttatások:
  • 6 órás részmunkaidő, határozott idejű szerződés
  • Együttműködő, támogató munkahelyi légkör
  • Releváns tapasztalat

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • V. kerület