www.cvonline.hu

Irodai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 978525
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkatárs pozícióban.

Feladatok:

  • Telefonok fogadása
  • Borítékolás
  • Adatfeldolgozás, adatrögzítés vállalatirányítási rendszerbe

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Irodai munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkaidő: heti 20 óra rugalmasan

Előnyt jelent:

  • Irodai munkatapasztalat,
  • Minimum 1 év vállallása

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.