www.cvonline.hu

Irodai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 966594
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal egy áramkörök és egyéb ipari termékek fejlesztésére és gyártására specializálódott partnercégünk részére keresünk diákokat irodai munkatárs pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Beérkező dokumentumok, számlák rendszerezése
  • Másolatok készítése, rögzítése a számítógépes rendszerbe
  • Átutalási megbízások rögzítése
  • Egyéb irodai adminisztrációs feladat

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, lehetőleg gazdasági vagy műszaki területen
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz és hatékony munkavégzés
  • Proaktív, szorgalmas, segítőkész, tanulni-, tapasztalatot szerezni kívánó személyiség
  • Microsoft Office program ismerete
  • Heti 1 alkalommal 4-6 órás munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Rugalmas munkabeosztás
  • Hosszútávú munka
  • Bruttó 1200 Ft/óra munkabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk önéletrajzod, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozícióra való jelentkezéssel egyidőben tölts fel! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!