www.cvonline.hu

Irodai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 920149
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • általános irodai adminisztratív teendők ellátása
  • lefűzés, iktatás
  • dokumentálás, archiválás

Elvárások:

  • gyakorlott excel kezelés
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • legalább heti 20 órás, hosszú távú munkavállalási hajlandóság

Munkaidő: Hétfő-péntek között rugalmas munkaidőbeosztásban legalább heti 20 munkaóra.

Amit kínálunk:

  • Diákbér: Bruttó 807 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád legalább fél éven keresztül várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján fényképes önéletrajz feltöltésével.

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése