www.cvonline.hu

IRODAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe

IRODAI MUNKATÁRSAT

keres budapesti központjába.

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok elvégzése
  • adatbázis kezelés
  • levelezés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség szóban és írásban
  • önálló és pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • mobilitás, rugalmasság, lojalitás
  • hajlandóság és képesség a folyamatos képzésre
  • kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • angol nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • részmunkaidős foglalkoztatás, bérezés megegyezés szerint

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Kérjük a tárgy mezőben tüntesse fel a pozíció megnevezését: "Irodai munkatárs".

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő