www.cvonline.hu
Irodai munkatárs (Referenciaszám: PJ4913)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1082117
lejárt

Budaörsi megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Irodai munkatárs

Feladatok:
- megrendelések kezelése (rendszerezés, ellenőrzés, felöltése informatikai rendszerbe),
- pótmegrendelések felvétele,
- logisztikai adminisztráció (túra dokumentumok rendszerezése, archiválása, ellenőrzése),
- túraárazások elkészítése, dokumentálása,
- kapcsolattartás: szállítókkal és a depók képviselőivel,
- kimutatások készítése.

Elvárások:
- Középfokú végzettség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Amit megbízónk kínál:

- fiatalos, dinamikus csapat,
- utazási térítés,
- változatos és kihívásokkal teli munkakör.

Munkavégzés helye: Budaörs (utazási térítés biztosított!)

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű (minimum 3 hónap)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4913) E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.