Irodai munkatárs - Megváltozott munkaképességűek részére (Referenciaszám: PJ2684)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.03.21.
Hirdetés azonosító: 764690
lejárt

A Pannonjob Kft. székesfehérvári központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Irodai munkatárs - megváltozott munkaképességűek részére

Feladatok:
- Adatbázis kezelése
- A toborzás támogatása

- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Székesfehérvári munkahely vállalása
- Megváltozott munkaképesség

Előny:
- Társalgási, vagy tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.