www.cvonline.hu

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk

 IRODAI MUNKATÁRSAT

(HF 9-6526)

 Feladat:

  • Az üzemanyag töltőállomás telephelyén napi zökkenőmentes irodai működés biztosítása,
  • Irodai adminisztratív ügyek intézése,
  • Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása,
  • Számlázás, limit kezelés,
  • Napi banki tranzakciók végzése, követése.

Elvárások:

  • Pénzügyi, gazdasági ismeretek (felsőfokú végzettség előny),
  • Aktív, használható angol nyelvtudás,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Precíz és határozott munkavégzés.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Családias légkör,
  • Érdekes, változatos feladatok.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Örs vezér tere környéke,
  • Munkakezdés: akár azonnal,
  • Időbeosztás: munkavégzés heti 40 órában, főmunkaidőben.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6526” referenciaszám

feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése