Irodai munkatárs felsőfokú német nyelvtudással JO-1405-285013

  • A hirdetés 1052 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-285013_2

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
Nincs minimum elvárás
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Középiskolai végzettség érettségivel
Tanácsadó neve:
Judit Varga
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Álláslehetőség magabiztos felsőfokú német nyelvismerettel

JO-1405-285013

Dinamikusan fejlődő IT-telekommunikációs partnercégünk csapatába keresünk új munkatársakat, akik szívesen érvényesítenék kommunikációs, valamint problémamegoldó készségeiket, és szívesen tartanának kapcsolatot telefonon német leányvállalatok anyanyelvi munkatársaival.

Mivel is foglalkozik majd a mindennapokban, aki felvételt nyer?

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás különböző világcégek német leányvállalatainak munkatársaival
  • Segítségnyújtás a mindennapi munka során felmerülő egyszerűbb technikai kérdésekben, például:
    • Jelszó probléma
    • Hozzáférés igénylés
    • E-mail archiválás vagy archív elemek visszakeresése
    • Szerverről törölt elemek visszaállítása
    • Biztonsági beállítások
    • Internet beállítások
    • Microsoft Office programokkal kapcsolatos segítségnyújtás
    • Ügyfelek problémáinak kezelése, megoldása a szerződésben foglaltak szerint (határidők, folyamatok pontos) betartása
    • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
    • Problémák első szinten történő megoldása, vagy komplex probléma esetén annak továbbítása magasabb szintre

Milyen ismeretek és készségek szükségesek a sikeres jelentkezéshez?

  • Német nyelv folyékony felsőfokú ismerete, aktív használata
  • Angol nyelv középfokú ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkész, türelmes hozzáállás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, közös munka iránti motiváció
  • Problémamegoldó készség
  • Folyamat orientált és megoldásfókuszú szemléletmód
  • Középfokú végzettség elegendő, pályakezdők jelentkezését is szeretettel várjuk!

Mit kap az új munkatárs mindezért cserébe?

  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség nagy múltú, stabil multinacionális cég továbbra is dinamikusan fejlődő támogató központjában
  • Rugalmas munkaidő (beosztás 2-3 hétre előre, hetente 5* 8 órás műszakokban)
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag (bónusz és cafeteria)
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol