www.cvonline.hu

Irodai munkatárs - Dunaszerdahely (Ref.szám: KJ-1370)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 996314

Feladatok:

  • Teljes körű irodai adminisztráció
  • Kapcsolattartás az ügyvezetéssel és a partnerekkel
  • Szervezési tevékenység
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Telefon, posta, e-mail-ek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magyar és szlovák anyanyelv
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Dunaszerdahely

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Versenyképes bérezés

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, szlovák és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1370-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)