Irodai munkatárs angol és héber nyelvtudással (Referenciaszám: PJ417)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2010.04.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.09.
Hirdetés azonosító: 370137
lejárt
Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Irodai munkatárs angol és héber nyelvtudással

Feladatok:
- Szervezeti egységek dokumentációinak ellenőrzése

- Folyamat- és hibaelemzés végzése
- Az előírásoknak megfelelően a feltárt hibák kezelése

Elvárások:
- Aktív, legalább középfokú angol éshébernyelvtudás
- Csapatjátékos hozzáállás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Alapvető számítógépes ismeretek (Windows/Office/adatbázisok)
- 2 műszakos munkarend vállalása
- Székesfehérvári munkahely vállalása

Amit a cég kínál:
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Költözési támogatás
- Utazási, sportolási támogatás
- Étkezési hozzájárulás

Kérjük,
magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjeleölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Egyéb
Régió
Székesfehérvár