Irodai munkatárs angol és francia nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4504)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1042325
lejárt
Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Irodai munkatárs angol és francia nyelvtudással

Feladatok:
- Szervezeti egységek dokumentációinak ellenőrzése
- Folyamat- és hibaelemzés végzése
- Az előírásoknak megfelelően a feltárt hibák kezelése
- Kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Aktív, legalább középfokú angol és felsőszintű francia nyelvtudás
- Alapvető számítógépes ismeretek (Windows/Office/adatbázisok)
- Csapatjátékos hozzáállás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Székesfehérvári munkahely vállalása

Előny:
- Felsőfokú végzettség
- Munkatapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit a cég kínál:
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Költözési támogatás
- Utazási, sportolási támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.