www.cvonline.hu

Irodai munkatárs – angol vagy német nyelvtanár

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

Nyelviskola keres 1 fő munkatársat miskolci irodába adminisztrációs és angol vagy német nyelvtanári munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • angol vagy német nyelvoktatás és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • angol vagy német nyelvtanári diploma
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • terhelhető, dinamikus személyiség

Előny

  • felnőttoktatás területén és akkreditált felnőttképzési intézményben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • jogosítvány

Jelentkezés: részletes fényképes önéletrajz megküldésével a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol