www.cvonline.hu

Irodai Munka

  • A hirdetés 452 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Irodai adminisztrátor

Megváltozott munkaképességű részmunkaidős irodai adminisztrátort keresünk tatabányai irodánkba

Feladatok:

  • projektvezetők adminisztratív támogatása

  • szkennelés, nyomtatás, fénymásolás

  • munkavállalók dokumentumainak kezelése

  • írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése

  • postázás

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség

  • minimum középfokú végzettség

  • irodai környezetben szerzett tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • jó kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó készség

  • határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely

  • jó munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük - önéletrajza elküldésével és a pozíció megjelölésével - jelentkezzen az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014